Hopp til navigasjon for snarveier Hopp til hovedmenyen

Ansatte i Asker og Bærum

Ansattbilde

Pål Gustavsen

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 53
94 22 71 53
Pal.Gustavsen@afk.no

Ansattbilde

Kjetil Winther

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 62
48 00 50 15
Kjetil.Winther@afk.no

Ansattbilde

Astrid Horneland

Rådgiver
Fagopplæring

67 80 53 78
93 40 43 36
Astrid.Horneland@afk.no

Ansattbilde

Matias Loen

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 55
41 21 80 34
Matias.Loen@afk.no

Ansattbilde

Jette Strand Sjaastad

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 51
95 02 16 16
Jette.Strand.Sjaastad@afk.no

Ansattbilde

Ingjerd Ardouane

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 69
46 54 66 17
Ingjerd.Ardouane@afk.no

Ansattbilde

Ida Krogh Eide

Rådgiver
Karrieretjenesten

67 80 53 77
45 44 03 55
Ida.Krogh.Eide@afk.no

Ansattbilde

Maria van der Weijde

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 59
94 22 31 12
Maria.van.der.Weijde@afk.no

Ansattbilde

Clare Seville

Rådgiver
Karrieretjenesten

67 80 53 65
99 23 73 53
Clare.Seville@afk.no

Ansattbilde

Pål Nesbø Lekven

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 76
94 15 90 27
Pal.Nesbo.Lekven@afk.no

Ansattbilde

Ellen Austad

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 63
Ellen.Austad@afk.no

Ansattbilde

Tone Lill Dahl Johansen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63 80 53 79
41 27 62 84
Tone.Lill.Dahl.Johansen@afk.no

Ansattbilde

Tormod Erlandsen

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 64
40 23 42 40
Tormod.Erlandsen@afk.no

Ansattbilde

Stine Hellekleiv

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 74
48 25 82 73
Stine.Hellekleiv@afk.no

Ansattbilde

Rosaria Ulsnæs

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 56
92 24 30 10
Rosaria.Ulsnas@afk.no

Ansattbilde

Gro Ingeborg Ousdal Solheim

Rådgiver
Karrieretjenesten, Voksenopplæringen

67 80 53 67
92 88 90 57
Gro.Ingeborg.Ousdal.Solheim@afk.no

Ansattbilde

Kari Kvasbø

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 60
93 03 23 75
Kari.Kvasbo@afk.no

Ansattbilde

Gunvor Gigstad

Konsulent
Administrasjon

67 80 53 58
90 08 67 71
Gunvor.Gigstad@afk.no

Ansattbilde

Hilde-Charlotte Grut

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 54
Hilde-Charlotte.Grut@afk.no

Ansattbilde

Solveig Smette

Konsulent
Administrasjon

67 80 53 66
90 83 36 62
Solveig.Smette@afk.no

Ansattbilde

Thea Marie Roterud Torberg

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 75
94 22 71 76
thea.torberg@afk.no

Ansattbilde

Odd-Ivar Nyheim

Rådgiver
Karrieretjenesten, Fagopplæring

67 80 53 73
95 01 10 05
Odd-Ivar.Nyheim@afk.no

Ansattbilde

Nina Camilla Steen

Virksomhetsleder
Administrasjon

67 80 53 52
99 79 10 61
Nina.Camilla.Steen@afk.no

Ansattbilde

Trine J Tørmoe

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 57
48 28 87 32
Trine.J.Tormoe@afk.no

Ansattbilde

Petra Corneliussen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 72
93 44 25 33
Petra.Corneliussen@afk.no

Ansattbilde

Åshild Haugstad

Fagleder PPT
Administrasjon, Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 61
97 09 99 40
Ashild.Haugstad@afk.no

Ansattbilde

Linda von der Lippe

Rådgiver voksenopplæring
Voksenopplæringen

67 80 53 68
Linda.von.der.Lippe@afk.no

Ansattbilde

Anne-Cathrine Bjordal

Rådgiver
Karrieretjenesten

67 80 53 71
95 81 50 21
Anne-Cathrine.Bjordal@afk.no

Fant ingen ansatte.

Fant du det du lette etter?

JA NEI

Trykk send-knappen for å registrere din tilbakemelding.
Det er valgfritt å legge til en melding. Dersom du ønsker svar på henvendelsen din, kan du også legge inn din epostadresse, så tar vi kontakt med deg.