Hopp til navigasjon for snarveier Hopp til hovedmenyen

Ansatte i Asker og Bærum

Ansattbilde

Hege Moberg

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

Hege.Moberg@afk.no

Ansattbilde

Bjørn Henning Fredriksen

Seniorrådgiver
Karrieretjenesten, Fagopplæring

67 80 53 63
Bjorn.Henning.Fredriksen@afk.no

Ansattbilde

Tormod Erlandsen

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 5364
Tormod.Erlandsen@afk.no

Ansattbilde

Kjetil Winther

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 62
Kjetil.Winther@afk.no

Ansattbilde

Astrid Horneland

Rådgiver
Fagopplæring

67 80 53 78
Astrid.Horneland@afk.no

Ansattbilde

Matias Loen

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 55
Matias.Loen@afk.no

Ansattbilde

Jette Strand Sjaastad

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 51
Jette.Strand.Sjaastad@afk.no

Ansattbilde

Ingjerd Ardouane

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 69
Ingjerd.Ardouane@afk.no

Ansattbilde

Ida Krogh Eide

Rådgiver
Karrieretjenesten

Ida.Krogh.Eide@afk.no

Ansattbilde

Merethe Haavi Lybekk

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 75
Merethe.Haavi.Lybekk@afk.no

Ansattbilde

Yvonne Stavdal

Yvonne.Stavdal@afk.no

Ansattbilde

Maria van der Weijde

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67805359
Maria.van.der.Weijde@afk.no

Ansattbilde

Stine Hellekleiv

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 74
Stine.Hellekleiv@afk.no

Ansattbilde

Rosaria Ulsnæs

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 56
Rosaria.Ulsnas@afk.no

Ansattbilde

Pål Gustavsen

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

67 80 53 53
Pal.Gustavsen@afk.no

Ansattbilde

Kari Kvasbø

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 60
Kari.Kvasbo@afk.no

Ansattbilde

Hilde-Charlotte Grut

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 54
Hilde-Charlotte.Grut@afk.no

Ansattbilde

Solveig Smette

Administrasjon
Administrasjon

67 80 53 66
Solveig.Smette@afk.no

Ansattbilde

Thea Marie Roterud Torberg

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 72
thea.torberg@afk.no

Ansattbilde

Odd-Ivar Nyheim

Rådgiver
Karrieretjenesten, Fagopplæring

67 80 53 73
Odd-Ivar.Nyheim@afk.no

Ansattbilde

Nina Camilla Steen

Virksomhetsleder
Administrasjon

67 80 5352
9979 1061
Nina.Camilla.Steen@afk.no

Ansattbilde

Trine J Tørmoe

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 57
Trine.J.Tormoe@afk.no

Ansattbilde

Åshild Haugstad

Fagleder PPT
Administrasjon, Pedagogisk-psykologisk tjeneste

67 80 53 61
9709 9940
Ashild.Haugstad@afk.no

Ansattbilde

Sindre Festø

Rådgiver voksenopplæring
Voksenopplæringen

67 80 53 67
Sindre.Festo@afk.no

Ansattbilde

Linda von der Lippe

Rådgiver voksenopplæring
Voksenopplæringen

67 80 53 68
Linda.von.der.Lippe@afk.no

Ansattbilde

Clare Seville

Rådgiver
Karrieretjenesten

67805365
Clare.Seville@afk.no

Fant ingen ansatte.

Fant du det du lette etter?

JA NEI

Trykk send-knappen for å registrere din tilbakemelding.
Det er valgfritt å legge til en melding. Dersom du ønsker svar på henvendelsen din, kan du også legge inn din epostadresse, så tar vi kontakt med deg.