Hopp til navigasjon for snarveier Hopp til hovedmenyen

Ansatte i Follo

Ansattbilde

Marthe-Stine Tveter

Virksomhetsleder, Follo
Administrasjon

64 96 45 65
905 56 332
marthestit@viken.no

Ansattbilde

Ingrid Gorset

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 71
990 23 929
ingridgo@viken.no

Ansattbilde

Sissel M. Aanrud Bunæs

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 70
905 49 915
sisselb@viken.no

Ansattbilde

Torgeir Granvik Andersen

Fagleder
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 66
920 43 555
torgeira@viken.no

Ansattbilde

Ole Ivar Brørs

PP-rådgiver
Lese- og skrivesenteret

64 96 45 69
416 01 686
olebro@viken.no

Ansattbilde

Rigmor Keysan Dornhofer

PP-rådgiver, psykolog
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 79
465 38 457
rigmord@viken.no

Ansattbilde

Ubah Aden

Minoritetsrådgiver

954 52 478
ubaha@viken.no

Ansattbilde

Ole Nicolay Høivik

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 72
928 46 348
oleh@viken.no

Ansattbilde

Mirjam Skinnerlien

PP-rådgiver, psykolog
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 63
901 17 461
mirjams@viken.no

Ansattbilde

Anne Marte Paasche

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 80
995 25 719
annep@viken.no

Ansattbilde

Aud Elisabeth Gylder Smestad

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 61
979 53 304
auds@viken.no

Ansattbilde

Mirjam Milder

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 76
928 35 756
mirjamm@viken.no

Ansattbilde

Therese Gunset

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 78
950 52 283
thereseg@viken.no

Ansattbilde

Martha-Julie Kaabbel

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 67
922 25 923
marthajulk@viken.no

Ansattbilde

Eva-Annie Skjolde

Rådgiver
Voksenopplæringen

64 96 45 64
evas@viken.no

Ansattbilde

Joshua Hewton

PP-rådgiver, psykolog
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 73
936 16 862
joshuah@viken.no

Ansattbilde

Elin Strand

Merkantil

64 96 45 60
elins@viken.no

Ansattbilde

Øyvind Hanssen

Fylkeskoordinator og rådgiver
Karrieretjenesten

64 96 45 62
915 16 764
oyvindh@viken.no

Ansattbilde

Gelila Tekleyes

gelilat@viken.no

Fant ingen ansatte.

Fant du det du lette etter?

JA NEI

Trykk send-knappen for å registrere din tilbakemelding.
Det er valgfritt å legge til en melding. Dersom du ønsker svar på henvendelsen din, kan du også legge inn din epostadresse, så tar vi kontakt med deg.