Hopp til navigasjon for snarveier Hopp til hovedmenyen

Ansatte i Follo

Ansattbilde

Marthe- Stine Tveter

Virksomhetsleder, Follo
Administrasjon

64 96 45 65
905 56 332
Marthe-Stine.Tveter@afk.no

Ansattbilde

Aud Elisabeth Gylder Smestad

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 61
979 53 304
Aud.Elisabeth.Gylder.Smestad@afk.no

Ansattbilde

Anne Marte Paasche

Anne.Marte.Paasche@afk.no

Ansattbilde

Mirjam Skinnerlien

PP-rådgiver, psykolog
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 63
901 17 461
Mirjam.Skinnerlien@afk.no

Ansattbilde

Trude Myhre-Nielsen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 79
402 17 890
Trude.Myhre-Nielsen@afk.no

Ansattbilde

Ingrid Gorset

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 71
990 23 929
Ingrid.Gorset@afk.no

Ansattbilde

Sissel M. Aanrud Bunæs

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 70
905 49 915
Sissel.M.Aanrud.Bunas@afk.no

Ansattbilde

Torgeir Granvik Andersen

Fagleder
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 66
920 43 555
Torgeir.Granvik.Andersen@afk.no

Ansattbilde

Ole Ivar Brørs

PP-rådgiver
Lese- og skrivesenteret

64 96 45 69
416 01 686
Ole.Ivar.Brors@afk.no

Ansattbilde

Ole Nicolay Høivik

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 72
928 46 348
Ole.Nicolay.Hoivik@afk.no

Ansattbilde

Øyvind Hanssen

Fylkeskoordinator og rådgiver
Karrieretjenesten

64 96 45 62
915 16 764
Oyvind.Hanssen@afk.no

Ansattbilde

Elin Strand

Merkantil

64 96 45 60
Elin.Strand@afk.no

Ansattbilde

Helene Jakobsen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 74
900 50 026
Helene.Jakobsen@afk.no

Ansattbilde

Mirjam Milder

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 76
928 35 756
Mirjam.Milder@afk.no

Ansattbilde

Arne Olav Syvertsen

Rådgiver
Fagopplæring

64 96 45 85
930 89 864
Arne.Olav.Syvertsen@afk.no

Ansattbilde

Martha-Julie Kaabbel

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

64 96 45 67
9222 5923
Martha-Julie.Kaabbel@afk.no

Ansattbilde

Eva-Annie Skjolde

Rådgiver
Voksenopplæringen

64 96 45 64
Eva-Annie.Skjolde@afk.no

Ansattbilde

Annike Stadheim

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 78
481 88 868
Annike.Stadheim@afk.no

Ansattbilde

Elisabeth Frøland

Nestleder, PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 75
986 06 642
Elisabeth.Froland@afk.no

Ansattbilde

Mirjam Harr Gunnufsen

Rådgiver
Karrieretjenesten

64 96 45 82
470 18 585
Mirjam.Harr.Gunnufsen@afk.no

Ansattbilde

Rune Daae Starheim

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 81
414 04 999
Rune.Daae.Starheim@afk.no

Ansattbilde

Joshua Hewton

PP-rådgiver, psykolog
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

64 96 45 73
936 16 862
Joshua.Hewton@afk.no

Ansattbilde

Mona Rustad Hovd

Rådgiver
Fagopplæring

64 96 45 84
994 27 000
Mona.Rustad.Hovd@afk.no

Fant ingen ansatte.

Fant du det du lette etter?

JA NEI

Trykk send-knappen for å registrere din tilbakemelding.
Det er valgfritt å legge til en melding. Dersom du ønsker svar på henvendelsen din, kan du også legge inn din epostadresse, så tar vi kontakt med deg.