Hopp til navigasjon for snarveier Hopp til hovedmenyen

Ansatte i Romerike

Ansattbilde

Elin Margit Lindstad

Elin.Margit.Lindstad@afk.no

Ansattbilde

Ingrid Byng-Hills

OT-koordinator
Oppfølgingstjenesten

63805773
94816638
Ingrid.Byng-Hills@afk.no

Ansattbilde

Camilla Lomsdalen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805795
97671554
Camilla.Lomsdalen@afk.no

Ansattbilde

Sølvi Lysfjord

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

63805781
Solvi.Lysfjord@afk.no

Ansattbilde

Anne-Lise Finsrud

Rådgiver
Karrieretjenesten

63805787
92295242
anne.lise.finsrud@afk.no

Ansattbilde

Elisabeth Louise Darre Hubred

Ass. virksomhetsleder
Administrasjon, Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63002129
90632687
elisabeth.hubred@afk.no

Ansattbilde

Mehtab Palani

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805788
41689526
Mehtab.Palani@afk.no

Ansattbilde

Marie Brander Ilsøe Hougaard

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805786
Marie.Hougaard@afk.no

Ansattbilde

Kjersti Midtlien

Fagleder PPT
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805762
92095922
Kjersti.Midtlien@afk.no

Ansattbilde

Gunnbjørn Ånerud

Rådgiver
Karrieretjenesten, Fagopplæring

94175104
Gunnbjorn.Anerud@afk.no

Ansattbilde

Elin Bakke

Rådgiver
Karrieretjenesten

63002128
Elin.Bakke@afk.no

Ansattbilde

Gøril Irene Wærang

Rådgiver
Voksenopplæringen

63805796
Goril.Warang@afk.no

Ansattbilde

Anne Britt Kisen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805774
45476939
Anne.Britt.Kisen@afk.no

Ansattbilde

Inger Oliv Strand Butel

Inger.Oliv.Strand.Butel@afk.no

Ansattbilde

Aud Ihler

Aud.Ihler@afk.no

Ansattbilde

Cathrine Kolstad

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805792
91165626
Cathrine.Kolstad@afk.no

Ansattbilde

Annett Hillestad

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805789
91386430
Annett.Hillestad@afk.no

Ansattbilde

Joanna Rzadkowska

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805783
99327407
Joanna.Rzadkowska@afk.no

Ansattbilde

Toril Storholt

Minoritetsrådgiver IMDI
Karrieretjenesten

63002123
95478206
Toril.Storholt@afk.no

Ansattbilde

Tove Solli Larsen

Konsulent
Administrasjon

63805765
9139 9952
Tove.Solli.Larsen@afk.no

Ansattbilde

Torbjørg Kyrvestad

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805797
98137250
Torbjorg.Kyrvestad@afk.no

Ansattbilde

Lisbet Waade

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63002127
9777 4812
Lisbet.Waade@afk.no

Ansattbilde

Synne Trygsland Bratlie

Rådgiver
Karrieretjenesten, Voksenopplæringen

63805775
Synne.Trygsland.Bratlie@afk.no

Ansattbilde

Even Seberg

Rådgiver
Karrieretjenesten, Fagopplæring

94174858
Even.Seberg@afk.no

Ansattbilde

Maj Britt Hagen

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805771
Maj.Britt.Hagen@afk.no

Ansattbilde

Sissel Hetland

Resepsjon, sentralbord
Administrasjon

63805760
Sissel.Hetland@afk.no

Ansattbilde

Sadina Dzananovic

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805780
99109840
Sadina.Dzananovic@afk.no

Ansattbilde

Ida Jørstad Furuseth

Rådgiver Voksenopplæring
Voksenopplæringen

63805799
Ida.Jorstad.Furuseth@afk.no

Ansattbilde

Helle Suseg

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805777
95219584
Helle.Suseg@afk.no

Ansattbilde

Tone Granborg Ulland

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

63002122
Tone.Granborg.Ulland@afk.no

Ansattbilde

Line Bergersen Adde

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

63805779
90127111
Line.Bergersen.Adde@afk.no

Ansattbilde

Kristin Granne

Virksomhetsleder
Administrasjon

63805782
40467721
Kristin.Granne@afk.no

Ansattbilde

Jan Svendsen

Rådgiver
Oppfølgingstjenesten

63805785
Jan.Svendsen@afk.no

Ansattbilde

Eva Dragland

Eva.Dragland@afk.no

Ansattbilde

Noril Bjørke

Spesialkonsulent
Administrasjon

63805798
Noril.Bjorke@afk.no

Ansattbilde

Claudine Nadau Semb

Rådgiver
Karrieretjenesten

63805767
4102 5605
Claudine.Nadau.Semb@afk.no

Ansattbilde

Liv Grethe Myklebust

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805772
Liv.Grethe.Myklebust@afk.no

Ansattbilde

Silje Fremgaard Johannessen

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63002120
Silje.Fremgaard.Johannessen@afk.no

Ansattbilde

Gro-Hege Stensrud

Rådgiver
Karrieretjenesten

63002121
40465134
Gro-Hege.Stensrud@afk.no

Ansattbilde

Marija-Christin Jurin

Rådgiver
Karrieretjenesten

63805794
9715 4308
Marija-Christin.Jurin@afk.no

Ansattbilde

Oddny Johannessen

Rådgiver
Voksenopplæringen

63805790
Oddny.Johannessen@afk.no

Ansattbilde

Katrine Helgesen Sletten

PP-rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63805768
90785631
Katrine.Helgesen.Sletten@afk.no

Ansattbilde

Ingibjørg Jonsdottir

Ingibjorg.Jonsdottir@afk.no

Ansattbilde

Whyn Lam

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

63805793
90656435
Whyn.Lam@afk.no

Ansattbilde

Guro Halvorsen Rommetveit

PP-Rådgiver
Pedagogisk-psykologisk tjeneste

63002126
41327074
Guro.Halvorsen.Rommetveit@afk.no

Ansattbilde

Jane Aakre

Rådgiver
Karrieretjenesten

63805791
40471287
Jane.Aakre@afk.no

Ansattbilde

Johannes Tengesdal

Rådgiver karrieretjenesten
Karrieretjenesten

63805794
97154308
Johannes.Tengesdal@afk.no

Ansattbilde

Ayat Poor

OT-Koordinator
Oppfølgingstjenesten

63805770
48892354
Ayat.Poor@afk.no

Fant ingen ansatte.

Fant du det du lette etter?

JA NEI

Trykk send-knappen for å registrere din tilbakemelding.
Det er valgfritt å legge til en melding. Dersom du ønsker svar på henvendelsen din, kan du også legge inn din epostadresse, så tar vi kontakt med deg.